Ochranná fólie na displej LCD GT LG KP500/KP501
Kód: | 4149 |
Výrobce: | Global technology |
Cena s DPH : | 27,- Kč |
Cena bez DPH : | 22,- Kč |
DPH: | 21 % |
Dostupnost: | skladem |
GT folie pro LG L70 - čirá Polykarbonátová folie je určena pro ochrana displeje před jemným poškrábáním, zlepšuje kvalitu obrazu a minimalizuje odrazy.
Ochranná fólie na LCD pro LG L4 (E440) Speciální ochranná polykarbonátová fólie dokonale přilne - snadno se nainstaluje a zajistí dlouhodobou ochranu Vašeho displeje.
Ochranná fólie na displej LCD LG G FLEX 2 - GT Speciální ochranná polykarbonátová fólie dokonale přilne - snadno se nainstaluje a zajistí dlouhodobou ochranu Vašeho displeje.
Screen Guard folie pro LG L70 - čirá Polykarbonátová folie je určena pro ochrana displeje před jemným poškrábáním, zlepšuje kvalitu obrazu a minimalizuje odrazy.
Ochranná fólie na displej LCD GT LG L9 (P760) Speciální ochranná polykarbonátová fólie dokonale přilne - snadno se nainstaluje a zajistí dlouhodobou ochranu Vašeho displeje.
Ochranná fólie na displej LCD pro LG L4 (E440) -GT Speciální ochranná polykarbonátová fólie dokonale přilne - snadno se nainstaluje a zajistí dlouhodobou ochranu Vašeho displeje.